📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Zakladatel mladé české společnosti Ascalon Arms Jiří Šlechta původně pracoval jako konstruktér zbraní v České Zbrojovce. Svoje zkušenosti se rozhodl zúročit ve vlastním podniku, kde se svými kolegy a zaměstnanci vyvíjí hlavně doplňky pro CZ Scorpion EVO 3.

Stejně jako většina dalších produktů Ascalon Arms® jsou i spoušťové mechanismy této značky určeny specificky pro zbraň CZ Scorpion EVO 3. Dvoustupňový spoušťový mechanismus z dílny Ascalon Arms® je ideálním vylepšením pro přesnější a efektivnější střelbu. Pevnostní šroub spoušťového mechanismu je oproti tomu továrnímu mnohem odolnější.

Součástí spoušťového mechanismu Ascalon Arms® pro samopal Scorpion je také ergonomicky tvarovaná spoušť Ergon, kterou si u nás můžete zakoupit i zvlášť jakožto náhradní díl. Ta je konstruována z vysoce odolné letecké slitiny a zajišťuje nižší, ale současně velice jisté a pevné nahmátnutí spouště. Mimo spoušťových mechanismů máme od Ascalon Arms v nabídce ještě kompenzátory nebo tuningové díly pro zbraně.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Značka zbraně