📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Americká značka Original S.W.A.T. dodává na trh kvalitní a odolné boty již téměř čtvrtstoletí. Boty jsou určeny především pro profesionály ozbrojených složek, ale také pro civilisty, kteří nechtějí dělat kompromisy, ani u kotníkové obuvi.

Kotníková obuv od kalifornské společnosti Original S.W.A.T. je skvělým kompromisem, co se týče výšky boty, opory nohy a komfortu. Kotníkové boty Original S.W.A.T. jsou vhodné nejen pro taktické využití či outdoor, ale často také pro pracovní účely. Zejména pak pro ty pracovníky, jejichž pracovní pozice je skutečně fyzicky náročná.

K zásadním prvkům kotníkových bot Original S.W.A.T. patří třeba podrážka z kvalitní, tvrzené pryže, odolné proti oděru nebo třeba olejům. Boty Original S.W.A.T. navíc často neobsahují žádné kovové prvky, a tak jsou vhodné i pro využití na letišti. Kvůli botám letištní brány rozhodně pípat nebudou. Boty od americké značky navíc využívají moderní technologie včetně těch, které jsou převzaté od jiných značek. Od Original S.W.A.T. u nás najdete nejen kotníkovou obuv, ale i tu nízkou nebo vysokou.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál