📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
taktická obuv Original SWAT je známa pro svou dobrou cenu vzhledem k překvapivé kvalitě. Boty dobře sedí a poskytují komfort, který je při chůzi potřeba.

ORIGINAL S.W.A.T.®

Deklarovaným cílem společnosti je: “Poskytnout zákazníkům vysoký výkon, pohodlí a bezpečnost prostřednictvím dodávek té nejlepší taktické obuvi na světě.“

Americká společnost Original S.W.A.T. - The Original Footwear Company, Inc. byla založena roce 1999. Sídlo společnosti je ve městě Stockton v Kalifornii. Již od založení je cílem firmy poskytovat lepší obuv policistům, vojákům, záchranářům a dalším. Společnost byla a stále je zaměřena na špičkovou taktickou obuv pro každodenní nošení. V Original S.W.A.T. vědí, že uživatelé jejich bot nesedí v kanceláři, že jsou venku v terénu, na ulici, v přírodě nebo i v poušti na vojenských misích, a to 12 hodin nebo i déle, a při navrhování nové obuvi to berou na zřetel. Taktická obuv Original S.W.A.T. poskytuje noze komfort i při celodenním nošení a také potřebnou oporu. Značka Original S.W.A.T. se zapsala do povědomí lidí právě vynikající až legendární kombinací výkonu a pohodlí.

V Original S.W.A.T. se neustále věnují výzkumu s cílem ještě zlepšit nabízenou obuv. Boty se testují jak v laboratoři, tak v terénu, firma naslouchá zpětné vazbě zákazníků. A všechny případné vrácené boty analyzují. V Original S.W.A.T. respektují hodnotu těžce vydělaných peněz uživatelů svých bot a naplňují jak požadavky, které přináší Vaše práce, tak i možnosti Vaší peněženky. Jinými slovy – obuv Original S.W.A.T. přináší velmi příznivý poměr cena / kvalita.

 
 
 
 

 

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Original S.W.A.T.®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál