📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Americká značka Original S.W.A.T. se na výrobu obuvi zaměřuje již od roku 1999. Specializuje se především na taktické a vojenské boty, ale v její nabídce nalezneme také modely pro outdoorové nebo všeobecně pracovní účely.

Original S.W.A.T. je firma, která pochází z Kalifornie. Její doménou jsou kvalitní a odolné boty pro profesionály, ale i nadšence do outdooru, kteří si uvědomují, že právě obuv je zásadním prvkem úspěchu jejich túry po přírodě. Boty značky Original S.W.A.T. využívají jak příslušníci ozbrojených složek, tak i pracovníci fyzicky náročných a vyčerpávajících profesí. Obuv od amerického výrobce má totiž mimo jiné i spoustu bezpečnostních prvků.

Velká část sortimentu bot Original S.W.A.T. se může chlubit tím, že neobsahuje žádné kovové prvky. Taková obuv se pak skvěle hodí třeba pro využití na letišti, kde neaktivuje letištní brány. Podrážka obuvi Original S.W.A.T. je navíc často vyrobená z kvalitní tvrzené pryže, která je odolná vůči oděru, olejům nebo benzínu. Original S.W.A.T. u svých bot využívá moderní technologie a vybrat si můžete z vysokých, kotníkových i nízkých modelů.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál