📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Vintage Industries® je oděvní značka, která vznikla v roce 1990 v Nizozemsku a je pořádně ambiciózní. Dnes vyrábí jak oblečení do města, tak pracovní oděvy. Včetně kraťasů a bermud. Zásadou je pro tuhle společnost vytvářet kolekci, která je moderní, funkční a zároveň nadčasová. Záměrem je pak dodávat na trh tu nejlepší kvalitu za férovou a přiměřenou cenu s důrazem na detaily, jednoduchost i to, aby jednotlivé kousky zákazníkům padly jako ulité.

Kraťasy a bermudy Vintage Industries® jsou vyrobeny z odolných materiálů, jsou k dispozici v různých barevných variantách (od jednobarevných až třeba po maskáčové) a vyznačují se vysokou univerzálností i kvalitou. Můžete je stejně dobře nosit do města jako třeba do hor. Dostatek vybavení přenesete díky bočním, cargo a zadním kapsám a to vše může na místě držet 45 i 50 mm (dle modelu) široký opasek.

Kraťasy Vintage Industries® bývají vyrobeny ze 100% bavlny, mnohdy i ve speciální pevnostní úpravě. Použitý kovový zip s pojistkou je od osvědčené značky YKK®. Z portfolia Vintage Industries® nabízíme kromě kraťas a bermud také kalhoty nebo třeba bundy a kabáty.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál