📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značku Nalgene je možné označit za etalon na poli polních lahví už od 70. let, kdy její mateřská firma začala přecházet od laboratorního vybavení právě k outdoorovému průmyslu. Motivoval ji k tomu přístup zaměstnanců, kteří si její produkty oblíbili právě pro výlety do přírody.

Lahve značky Nalgene jsou především plastové. Ostatně právě výroba plastových polních lahví je něčím, v čem Nalgene vyniká. Lahve Nalgene jsou vyrobeny z tvrzeného plastu a jsou velice odolné, takže si je postupem času oblíbili nadšenci do nejrůznějších outdoorových aktivit. Ať už rádi chodíte po horách nebo jezdíte na kole, lahve Nalgene využijete takřka kdekoliv. V dnešní době patří polní lahve značky Nalgene k tomu nejlepšímu, co v dané oblasti můžeme sehnat.

Jenže plastové lahve nejsou tím jediným, co má značka Nalgene ve své nabídce. K výrobkům značky postupně přibyly také nerezové lahve a také příslušenství včetně nepromokavých ochranných obalů. Jenže lahve Nalgene® jsou takřka nezničitelné i bez nich. A za zmínku rozhodně stojí i nepropustné víko, díky kterému se nemusíte bát, že by vám obsah lahve prosákl mezi další propriety v zavazadle.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál