📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Historie společnosti Leina-Werke GmbH sahá až do roku 1964. Od té doby německý výrobce přináší na trh především lékárničky a sady první pomoci, které neustále vylepšuje, inovuje a přizpůsobuje aktuálně platným zákonným normám.

Leina-Werke GmbH dnes lékárničky a sady první pomoci vyrábí na šesti různých místech. Výhodou tohoto výrobce z Kolína nad Rýnem je, že dokáže pružně a operativně reagovat na požadavky dané zákonnými normami a vyhláškami. Díky tomu jsou jeho lékárničky vždy aktuální a vy tak můžete mít jistotu, že se v nich nachází přesně to, co se v nich nacházet má. Lékárničky Leina-Werke GmbH jsou určeny pro různé účely od aut až po podniková místa první pomoci.

My od Leina-Werke GmbH nabízíme přirozeně takové lékárničky, které jsou nejpraktičtější pro použití v terénu. Ocení je tam profesionálové i outdooroví nadšenci. Část lékárniček je dokonce kompatibilní s modulární MOLLE vazbou a některé jsou dokonce dodnes vyráběny v domovském Německu. Každopádně mít funkční lékárničku s komponentami s platnou záruční dobou, u které víte, kde co najdete, je základ každého výletu do přírody. Nikdy totiž nevíte, co se vám cestou může přihodit – a štěstí přeje připraveným.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Lékárničky, sady Leina-Werke GmbH

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál