📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Bohužel nemáme barvu lesa, pouště, nebo noci, abychom si mohli dovolit vrazit do akce bez řádného krytí obličeje. Ne všechny barvy jsou však vhodné do prostředí, kam se chystáme.

Barva naší pleti se s barvou porostu v džungli, v lese nebo jiných lokalitách moc neslučuje. Přes to ale potřebujeme být v určitých situacích zamaskováni natolik, abychom co nejvíce splynuli s okolím. Jak toho dosáhnout? Můžeme se zamaskovat porostem, který se dá připevnit na výstroj, abychom působili jako část lesa. I přes to bude naše tvář viditelná. Je zde naštěstí možnost, jak ji můžeme překrýt, abychom byli co nejvíce nenápadní. Tou možností jsou maskovací a krycí barvy.

Skoti, ani indiáni

Nemluvíme o bojových barvách, které byly používány indiány, Skoty a dalšími národy při válkách. Tyto barvy byly spíše provokativní. Bojovníci si malovali tvář, aby vyděsili nepřítele. Barvy, o kterých mluvíme, jsou skutečně maskovací. Každý jsme jistě viděli nějaký film, kde byli členové vojenské jednotky pomalovani barvami, aby nevzbuzovali pozornost. Tak přesně tyto barvy máme na mysli. Stylů a odstínů je mnoho, vše záleží na barvách přírody, kam se chystáme.

Nebojte se

První co nás napadne je toxicita. Nechtěli bychom si přeci mazat na obličej něco, co by nám způsobovalo vyrážku nebo i horší problémy. Můžeme být v klidu. Barvy jsou vyráběny tak, aby byly co nejšetrnější. To poslední, co výrobce chce je, aby jeho výrobek někomu způsoboval újmu. Ničilo by mu to obchody a on by zkrachoval. Přes to jsou dostatečně stálé, aby odolaly vlhku nebo případnému nechtěnému otření. K jejich omytí stačí mýdlová voda. I přesto, že nejsou škodlivé, si musíme dát pozor na oči. Zanesení barvy do nich by bylo nepříjemné.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál