📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Jak skrýt v lese něco co tam nepatří? Maskovací sítí. Díky ní jsme schopni efektivně zamaskovat i automobil. K různému prostředí se hodí vždy jiná maskovací síť a na to je třeba myslet.

Některé věci zkrátka do přírody nezapadají. Může se jednat o auta, stavby, přístřešky a podobné. Ale co když potřebujeme, aby tam zapadli? Můžeme se je pokusit zamaskovat. Budeme k tomu potřebovat klacky, větve, listí …nebo bychom to mohli zkusit jinak – maskovací sítí. Maskovací síť je prostředek, kterým se maskují různé objekty, které jsou v přírodě jako pěst na oko. Používají se hojně v armádě, kde slouží k zamaskování vozidel nebo polních zařízení.

Umělá volba, nejlepší volba

Maskovací sítě se vyrábějí z různých materiálů. Nejčastější variantou je silon, který skvěle plní požadavky, jaké by měla síť mít. Je pevný, odolný a dlouho vydrží. Alternativy jsou například nylon nebo polyester. Na základní materiál je nastříkán maskovací vzor. Nastříkán, a vydrží to něco? Nemusíme se bát, tento nástřik je velmi odolný. S přehledem přežije déšť nebo mráz. Nemusíme tedy plachtu sundávat na zimu, což je pro nás velká výhoda.

Na co to bude nám?

Pokud si myslíme, že takovou síť nevyužijeme, zamysleme se znovu. Je ideální pro přikrytí dřeva na zimu, ale i přes léto. Stejně tak může dětem zakrýt pískoviště nebo si s její pomocí můžeme postavit přístřešek. Náš Armyshop nabízí několik variant těchto sítí. Všechny jsou odolné a kvalitní, stačí si jen vybrat podle rozměru nebo maskovacího vzoru.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka