📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

BCB je společnost britské provenience, jež je dodavatel výbavy pro příslušníky armády i dobrodruhy-jednotlivce. Její tradice sahá do roku 1854 a po celou dobu své existence nabízí outdoorové doplňky a vybavení do drsného prostředí.

Z multifunkčních nožů dodává britská společnost BCB hlavně kousky do kapsy. Jedná se o tradiční zavírací nože, které jsou levné, praktické a víceméně také minimalistické. Jsou odlehčené a nepříliš velké, a tak je jen schováte do batohu a v nouzové situaci jednoduše použijete. Součástí jednoho z nožů je i lžíce a vidlička, a přirozeně můžete čekat taktéž otvíráky na lahve a na konzervy.

Nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a jejich konstrukce je velmi jednoduchá. A to i z konkrétních důvodů. Za všechny jmenujme zaoblenou špičku jednoho z nožů, který je primárně určen na záchranné čluny. Díky tomu je menší pravděpodobnost, že byste člun nedopatřením propíchli. A to není jediné chytré řešení multifunkčních nožů BCB. Kromě multifunkčních nožů u nás seženete také potřeby pro rozdělání ohně, voděodolné zápisníky nebo krabičky poslední záchrany BCB..

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů