📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Military a army styl, to je hlavní náplní společnosti Fostex Garments, která byla s tímto účelem založena již před přibližně čtyřiceti lety. V tomto stylu vyrábí oblečení a taktické doplňky pro zákazníky, kteří vyžadují dobrý poměr cena-kvalita.

V nabídce má Fostex Garments kromě jiného i multifunkční nože. A nejsou to nože ledajaké. Jedná se o modely, které jsou inspirovány legendárními letouny 2. sv. války – Dakotou, Spitfirem či Mustangem. Tyto nože patří do speciální edice Fostex WWII a rozhodně si je nespletete s noži jiných výrobců.

Multifunkční nože Fostex Garments® toho dokážou skutečně hodně. Kromě klasické střenky na nich najdeme také například šroubovák, otvírák na lahve a na konzervy nebo vývrtku. S každým multifunkčním nožem Fostex Garments® zvládnete minimálně desítku různých prací. Tyhle kousky se tak výborně hodí pro veškeré outdoorové aktivity a cestování, ale určitě vám přijdou vhod i při každodenním použití v domácnosti. Kromě multifunkčních nožů si u nás od společnosti Fostex Garments můžete koupit ještě třeba batohy nebo vybavení a doplňky do terénu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Celková délka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů
Materiál rukojeti