📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Gold Eck Textile, která značku Carinthia vlastní, existuje už 75 let, z toho více než čtvrt století operuje v segmentu outdoorového vybavení, především spacáků. Vysokou kvalitu těchto výrobků zajišťuje nejen dlouhá tradice.

Kromě svých proslulých spacáků vyrábí Carinthia také špičkové oblečení do terénu, které bylo mnohdy původně určeno hlavně pro příslušníky ozbrojených složek, ale které si klidně můžete koupit i vy jako civilisté – pokud tedy chcete kvalitu bez kompromisů. Bundy i kalhoty Carinthia® využívají ty nejmodernější materiály a technologie, a díky tomu jsou funkční a máte tak jistotu, že neselžou právě ve chvílích, kdy je budete nejvíce potřebovat.

Carinthia má v nabídce dokonce i bundu, která svou úpravou snižuje možnost detekce pomocí přístrojů pro noční vidění. Produkty Carinthia® jsou často určené i do extrémních teplot a do ne právě přívětivého prostředí, protože díky specifické materiálové skladbě výborně izolují. Oblečení Carinthia® může být dokonalým společníkem pro jakékoliv roční období.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál