📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Americká společnost First Tactical® se spotřebitelům snaží dodávat to nejlepší vybavení a výstroj do terénu, a to včetně kvalitního oblečení. Jejím cílem je nabízet inovativní produkty za dostupnou cenu a před samotnou výrobou naslouchat svým zákazníkům. Jednotlivé produkty jsou navíc testovány v terénu a kromě civilistů je ve velkém používají i policejní složky, hasiči či členové rychlé záchranné pomoci.

Portfolio kvalitního oblečení First Tactical® zahrnuje různé části oděvu i doplňků. K nejzajímavějším kouskům patří třeba taktické služební bundy a parky, které ochrání, jsou nepromokavé i prodyšné a zároveň jsou odolné proti větru. Významnou součástí nabídky jsou i kvalitní ponožky v různých provedeních a z různých materiálů, opasky či rukavice.

Díky oděvům od First Tactical® se ale oblečete takřka od hlavy až k patě, a to díky nabídce košilí, polokošilí, taktických kalhot a kraťas. Vše splňuje požadavky ozbrojených složek, takže i jako civilista můžete čekat jen to nejlepší. Kromě oblečení máme od First Tactical® v nabídce také batohy a brašny, pouzdra a kapsy nebo svítilny.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Šířka
cm cm
Materiál