📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Americká společnost First Tactical® se svým zákazníkům snaží dodávat to nejlepší vybavení a výstroj do terénu. Jejím cílem je nabízet inovativní produkty za dostupnou cenu a před samotnou výrobou naslouchat svým zákazníkům. Jednotlivé produkty jsou navíc testovány v terénu a kromě civilistů je používají i policejní složky, hasiči či členové rychlé záchranné pomoci.

Do portfolia pouzder a kapes First Tactical® se řadí specializovaná pouzdra na zbraně a také univerzální pouzdra, která můžete použít třeba na dalekohled, dokumentaci nebo cokoliv jiného. Díky kompatibilitě s modulárním systémem MOLLE můžete jednotlivá pouzdra jednoduše připevnit na batoh, nosné postroje, brašnu nebo třeba opasek.

Pouzdra a kapsy z dílny First Tactical® jsou odolná a kvalitně zpracovaná a navíc dokážou účinně rozšířit vaše úložné možnosti. Využívají kvalitní zipy od YKK® a bývají vyrobena z odolného nylonu. Často jsou také osazena spodním otvorem pro odvod vlhkosti. Kromě pouzder a kapes máme od First Tactical® v nabídce ještě třeba oblečení, batohy a brašny nebo svítilny.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál