📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Mil-Tec, patřící německé společnosti Sturm Handels, patří k největším hráčům v segmentu military a outdooru. Jejím cílem je dodávat military zboží i lidem s omezeným rozpočtem, což znamená, že její produkty jsou cenově dostupné.

Od značky Mil-Tec toho máme v sortimentu oblečení poměrně dost. Zaujmou vojensky laděné kousky, ale také černé doplňky security, které jsou přímo určené pro zaměstnance bezpečnostních služeb. Ať už jde o trička, kšiltovky, bundy, opasky či mikiny, vybere si zde skutečně každý. Některé kousky oblečení zase využijete i v horším počasí. Například fleecové mikiny či zateplené zimní bundy skvěle ochrání i před větrem a mrazem.

Před deštěm pak ochrání ponča, která máme i v kamuflážním provedení. Stejně jako čepice nebo multifunkční šátky. Značka Mil-Tec nenabízí jen „dospělé“ velikosti oděvů, ale také ty dětské. Jako hlavní materiál je u velké části produktů využita bavlna. Od značky Mil-Tec však nemáme jen oblečení, ale také vybavení a doplňky, stany nebo třeba nože.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Prodyšnost
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál