📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Tasmanian Tiger® patří pod kanadskou společnost A3 Sports Distribution Inc.®. Pojmenována je po vakovlku tasmánském neboli tasmánském tygrovi, legendárním zvířeti, které ve 30. letech 20. století bohužel vyhynulo. Zásadním prvkem portfolia této značky jsou různé výrobky vojenské a policejní výbavy včetně batohů, brašen, oblečení nebo pouzder, kapes a lékárniček.

K nejznámějším výrobkům Tasmanian Tiger® patří batohy a brašny, ovšem kromě nich přináší tahle značka na trh i neméně kvalitní oblečení, mezi které se řadí především nepromokavé bundy, ale také opasky. Softshellové a další bundy značky Tasmanian Tiger® patří k tomu nejlepšímu, co v segmentu finální vrstvy oblečení především na přechodné období (jaro a podzim) nabízíme.

Taktické opasky Tasmanian Tiger® se zase mohou chlubit robustní konstrukcí a vysoce kvalitní přezkou. Díky Tasmanian Tiger® se dočkáte odolného pásku, na který se můžete spolehnout. Ostatně také opasky Tasmanian Tiger® procházejí stejně jako všechny ostatní produkty značky přísnou výstupní kontrolou a je jim přiděleno identifikační číslo pro případné následné dohledání. Kromě oblečení máme v sortimentu výrobků značky Tasmanian Tiger® také batohy a brašny, vybavení pro balistickou ochranu nebo třeba pouzdra a kapsy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Nepromokavost / voděodolnost
mm mm
Prodyšnost
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál