📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Odpuzovače komárů a dalšího hmyzu jsou při outdoorových výletech nezbytné. Otravný hmyz nám dokáže pořádně znepříjemnit sezónu, zejména pokud se ji chystáme strávit v přírodě. Právě odpuzovače hmyzu nám pomohou i přes léto volně dýchat.

Odpuzovače komárů, které na našem e-shopu nabízíme, spočívají ve vypařování účinných látek do vzduchu, přičemž v určité definované vzdálenosti od odpuzovače je pobyt pro určitý definovaný druh hmyzu nepříjemný. Někteří výrobci dokonce používají patentovaná řešení, jež jakožto účinné látky využívají přírodní extrakty, které se běžně vyskytují například v rostlinách, a které zkrátka určité druhy hmyzu odpuzují přirozeně.

Přírodní látky i bezpečnostní certifikace

Námi nabízené odpuzovače komárů a dalšího hmyzu obsahují přírodní látky a splňují bezpečnostní certifikace dle mezinárodních regulí a jestliže dodržíte manuál a bezpečnostní zásady konkrétního produktu, hrozí zde jen minimální riziko škody jak pro uživatele, tak i pro jeho okolí a životní prostředí.

Různé možnosti využití

Jednotlivé odpuzovače komárů je možné využít v různých situacích a scénářích. Zatímco některé modely se hodí především pro kempování nebo outdoorové využití všeobecně, jiné jsou specializované například pro účely lovců a myslivců. Pro ty existují zvláštní náplně, které dokážou maskovat lidský pach. Samozřejmě existují i varianty pro dům a zahradu, nicméně ty nabízíme spíše okrajově.

Ekologičnost i nulová nutnost údržby

Odpuzovače hmyzu, které najdete u nás v sortimentu, se vyznačují svým ekologickým pojetím a také tím, že u nich není třeba prakticky žádná údržba. Prostě jen dodáte příslušnou náplň a fungují přesně tak, jak mají. Jedna náplň běžně vydrží i více než deset hodin, což znamená celý večer a celou noc v klidu, i když se chystáte spát pod širákem a dohoří vám oheň, který například komáry odpuzuje přirozeně.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál