📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Příslušenství ke karimatkám je bohužel podceňovanější, než by se čekalo. Některé druhy příslušenství mohou pomoci s nesnadnými situacemi, usnadnit fungování.

Znáte ten pocit bezmoci? Jste venku, chystáte se na přespání v přírodě. Vytáhnete svoji karimatku, chcete ji nafouknout, ale jak se zdá, karimatka uchází. Co s tím? Nebo když chcete karimatku sbalit do batohu, ale vzpomenete si, že jste vlastně ztratili obal? Takových nepříjemných situací může být mnoho. Naštěstí existuje tato kategorie, která Vám dokáže pomoci s řešením. Jak?

Kategorie Příslušenství ke karimatkám nabízí přesně to, co potřebujete – řešení, pomoc. Naleznete zde nejrůznější příslušenství ke karimatkám. Ať už se jedná o obaly, náhradní díly, nebo o lepící sady. Obaly vybírejte podle velikosti a typu karimatky. Různé typy – nafukovací, pěnová, mají různé tvary a velikosti, tak abyste vybrali správně. U lepících sad si nemusíte dávat pozor prakticky na nic. Mají vše, co by mít měly. Alkoholový odmašťovač, samotné nálepky. Sady jsou navíc velmi malé.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál