📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Pentagon Tactical byla založena v Německu v roce 1991 a už od počátku se zabývá oblastí vojenského oblečení a příslušenství. Už o dva roky později se firma přesunula do Řecka, kde sídlí dodnes. A má i vlastní kamuflážní vzory.

Hlavním prodejním artiklem společnosti Pentagon Tactical je military oblečení, které nabízí zákazníkům skvělý poměr ceny a kvality. To se týká i softshellových kalhot, jež má firma v nabídce taktéž. Jedná se o funkční kousky, které jsou vyrobeny z kombinací materiálů. Vzhledem k tomu, že se jedná o taktické kalhoty, nesmějí chybět ani praktické kapsy na různé drobnosti a nezbytnosti. Nejvíce namáhané body pak mají několikanásobné šití, což zvyšuje odolnost kalhot.

Strečový materiál kalhot se přizpůsobí každému pohybu. Do některých modelů navíc můžete vložit kolenní chrániče. Některé funkční kousky pak obsahují kombinaci strečové a kanvasové tkaniny, díky čemuž kromě funkčnosti nabízejí i vysokou úroveň komfortu nebo výborný odvod vody od těla. Hlavní zip pak u kalhot Pentagon Tactical bývá od renomované japonské značky YKK. Kromě softshellových kalhot máme od Pentagon Tactical v nabídce také košile, kraťasy nebo například bundy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Nepromokavost / voděodolnost
mm mm
Prodyšnost
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál