📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Surefire pochází ze Spojených států a vyrábí taktické vybavení, hlavně kvalitní svítilny včetně těch zbraňových, helmových nebo třeba čelovek. Historie firmy se začala psát už v roce 1969, což tedy znamená více než 50 let zkušeností.

Americká společnost Surefire na trh přináší především svítilny, které tvoří páteř jejího portfolia. U nás od ní máme přirozeně především svítilny zbraňové, kromě těch však Surefire vyrábí i čelovky či třeba helmové svítilny. Taktické svítilny mají výborný dosvit ve své kategorii a samozřejmě také skvělou výdrž na baterii. Kromě taktického využití najdou helmové svítilny využití třeba při čtení z mapy, záchranářských akcích, horolezectví a podobně.

Zbraňové svítilny jsou samozřejmě odolné vůči vrtochům počasí a je možné je připevnit na univerzální nebo picatinny lištu. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, jako je třeba letecký hliník. Mají utěsněnou konstrukci proti vniknutí vody a snadno se ovládají. Díky eloxovanému povrchu jsou i odolnější vůči poškrábání. Kromě zbraňových svítilen máme od společnosti Surefire v nabídce ještě třeba profesionální špunty do uší.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Celková délka
cm cm
Světelný tok
lm lm
Dosvit
m m
Hmotnost
kg kg
Materiál