📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Čínská firma Ganzo® byla založena už před více než dvaceti lety a od té doby si stihla vybudovat status velké mezinárodní společnosti. Hlavním cílem zakladatelů značky Ganzo® bylo hned zpočátku vyrábět kvalitní, ale současně cenově dostupné nože pro profesionály i širokou veřejnost. V současné době se na výrobu nožů specializuje i nadále, i když v jejím portfoliu dnes nalezneme také víceúčelové nástroje čili tzv. multitooly.

Taktické a bojové nože Ganzo®, to jsou především zavírací kapesní nože, které jistě naleznou univerzálnější využití. Díky tomu si s sebou v kapse na výlety nemusíte brát více nožů. Bude vám zkrátka stačit jediný nástroj. Taktické a bojové nože Ganzo® se však nehodí jen pro outdoor, ale využít je klidně můžete i v domácnosti.

Praktická a ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje stabilní uchopení nože, kvalitní čepel je pak vyrobena zpravidla z nerezové slitiny. Kromě taktických a bojových nožů najdete v našem sortimentu produktů značky Ganzo® také třeba nože s pevnou čepelí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Celková délka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů
Materiál rukojeti