📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

TEXAR je společnost, jenž je zároveň výrobce i importér a na vojenském trhu se pohybuje již od roku 1992 a během let úzce spolupracovala s armádou USA po základnách v celé Evropě, díky čemuž získala špičkové zkušenosti. 

TEXAR je společnost, jenž je zároveň výrobce i importér a na vojenském trhu se pohybuje od roku 1992. Během let úzce spolupracovala mimo jiné i s armádou USA po základnách v celé Evropě. Během let se jí podařilo získat cenné zkušenosti, které jí umožnily dnes nám všem nabídnout zboží, jenž je vysoce kvalitní na straně jedné a maximálně respektující zákazníka na straně druhé.

Veškeré zboží od TEXARu je mnohokrát v praxi testováno v rozličných (a obvykle i naprosto extrémních) podmínkách. Tento standardní postup platí pro vše zde – věci rázu survivalového, taktického, běžného turistického a ošizeny nejsou ani ty outdoorové. A to pochopitelně neplatí jen pro oblečení, ale i pro veškeré nástroje a příslušenství atd.

Firma TEXAR aktivně usiluje o to, aby využívala jen těch nejlepších dostupných materiálů na trhu, které nezklamou zákazníka a jeho očekávání. Každým rokem se u TEXARu zvýší objem nabízených produktů díky dodavatelům z vod domácích i světových. Jinak, co se týče military oblečení, tak to bývá často nabízeno ve více verzích: moderní, i tradiční.

Co dnes firma TEXAR standardně nabízí?

Kromě kalhot, košilí, fleecových bund a triček jsou to i klobouky a čepice, věci nepromokavé do deště, vesty, rukavice, batohy malé i velké, vaky, pytlíky na opasek, taktické vybavení, ponožky a obecně i jiné drobné příslušenství.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Nepromokavost / voděodolnost
mm mm
Prodyšnost
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál