📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Noaks je výrobcem voděodolných pouzder a tašek. Díky těmto pouzdrům se už nemusíte bát brát si s sebou do terénu svoje cennosti. Produkty Noaks jsou testovány a plnění příslušných parametrů je u nich potvrzeno oficiálními certifikáty.

Vodotěsná pouzdra Noaks ochrání vaše cennosti skutečně spolehlivě. Nabízejí 100procentní vodotěsnost, a spadají pod skutečně vysokou třídu ochrany IPX8. Což znamená, že se je nemusíte bát ponořit až na dvě hodiny do hloubky až deseti metrů. Pouzdra tak bez problémů využijí třeba potápěči. Pouzdra Noaks jsou dodávána v pěti různých velikostech, a to většinou v balení po více kusech.

Materiál, z něhož jsou vodotěsná pouzdra Noaks vyrobena, je vodivý, což znamená, že si teď svoje displeje a tablety můžete brát pod vodu a stále s nimi pracovat – funkčnost pod vodou sice není garantována, ale u většiny zařízení dotykové ovládání i tam stále jede. Noaks vyrábí pouzdra, která jsou vhodná pro jakékoliv outdoorové aktivity. Pokud se bojíte, že vám v lese zmokne mobil nebo třeba navigace, prostě si toto zařízení schováte do tašky Noaks a jste v suchu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Vodotěsná pouzdra Noaks®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka