📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Zavírací kapesní nože ANV Knives® jsou kvalitní české nože od stejnojmenné firmy, která byla založená 18.8.2018. Sídlí v Moravských Budějovicích a zkratka v jejím názvu znamená Acta non verba, což se z latiny překládá jako „Činy, nikoliv slova“. Toto všeříkající heslo vzniklo ve starověkém Římě, ačkoliv vlastně není jasné, kdo ho vyslovil jako první.

K produktům společnosti ANV Knives® patří zavírací kapesní nože, které se vyznačují například materiálem G10 (typ sklolaminátu) pro střenky nebo pěknými a užitečnými tvary čepelí. Střenky jsou funkční, ergonomické a dobře uchopitelné, zpravidla stejně dobře pro praváky jako pro leváky. Zavírací nože značky se otevírají jen za pomoci flipperu, jehož součástí je malý luminiscenční bod, který ve tmě svítí a tím je dobře rozpoznatelný.

Zavírací kapesní nože ANV Knives® jsou navrhovány tak, aby vyhovovaly potřebě každodenního nošení a přitom netížily a nebránily v pohybu. K dispozici bývá i klip Deep Carry, který umožňuje uložení nože hluboko do kapsy tak, aby nebyl při nošení nápadný. Nože jsou už při opouštění továrny extrémně ostré a dokonale nabroušené. Proto je třeba při rozbalování i manipulaci s nimi dávat dobrý pozor.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Celková délka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů
Materiál rukojeti