📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polská značka Helikon-Tex je i u nás dobře známým výrobcem snad veškerého oblečení, jež bychom mohli potřebovat pro taktické účely nebo outdoorové využití. V nabídce je však i vybavení pro military nadšence, samozřejmě ve skvělé kvalitě.

V nabídce oblečení od Helikon-Tex máme i anoraky, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a k dispozici jsou v různých střizích a barvách. Díky tomu si každý může vybrat přesně ten kousek, který mu nejvíce vyhovuje. Anoraky, kterým můžeme říkat také „klokanky“, mají na břiše zpravidla jednu „klokaní“ kapsu v kombinaci se zapínáním u krku a přetahováním přes hlavu. K dispozici jsou různé varianty, ale bez ohledu na to, který kousek si vyberete, dostanete model, který dobře dýchá a odvádí vlhkost od těla.

Anoraky Helikon-Tex mají vysokou gramáž a používají kvalitní japonské zipy YKK, které bundu skvěle doplňují. K dispozici jsou i různá chytrá řešení, například ventilační otvory v podpaží nebo manžety rukávů na suchý zip. Také kapuci si u některých modelů můžete nastavit. Za zmínku rozhodně stojí i ohnivzdorný materiál odolný vůči létajícím jiskrám u modelu Pilgrim Anorak. Kromě anoraků u nás od Helikon-Tex koupíte také například batohy, brašny nebo celty a plachty.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Materiál