📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polská značka Helikon-Tex je známá svou spolehlivostí a současně i cenovou dostupností. Jedná se o výrobce taktického vybavení a oblečení, jehož produkty využijí jak profesionálové z řad příslušníků ozbrojených složek, tak i civilisté.

Kromě jiného oblečení máme od polské společnosti Helikon-Tex také podzimní a jarní bundy. Ty na rozdíl od těch zimních nemusejí být tak izolované a tedy poměrně těžké, ale současně při případném propadu teplot musí zahřát. A ochránit před vrtochy počasí, zejména před větrem a deštěm. V sortimentu Helikon-Tex v tomto směru máme jak lehké softshellové, tak i teplé fleecové modely.

Fleecové bundy Helikon-Tex mají tu výhodu, že je můžete využít buďto jako svrchní vrstvu v suchém a mírně chladném počasí nebo jako střední izolační vrstvu pod bundu v mrazech. Před deštěm sice tolik nechrání, ale jinak vás zahřeje. Naopak „softshellky“ Helikon-Tex jsou vhodné i do deštivého počasí. Kromě podzimních a jarních bund máme od společnosti Helikon-Tex v nabídce také batohy, brašny a tašky nebo třeba jídelní potřeby.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Prodyšnost
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál