📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Mystery Ranch se právem řadí mezi výrobce těch nejlepších batohů na světě. Její batohy a další zavazadla jsou funkční, spolehlivé a kromě toho i ručně šité. Firma byla založena roku 2000 v Bozemanu v americkém státě Montana.

Mystery Ranch je sice nejznámější výrobou batohů a tašek pro taktické účely, ale příslušníci armád zdaleka nejsou jejími jedinými zákazníky. V nabídce této americké společnosti totiž nalezneme také batohy určené specificky do města. Pokud byste chtěli univerzální batoh s kombinovaným využitím, můžete si dokonce vybrat i model s MOLLE vazbou, ale většina městských batohů Mystery Ranch má přece jenom výrazně civilní vzezření.

Některé batohy značky Mystery Ranch jsou vybaveny speciálním systémem 3-Zip, jenž umožňuje rychlé částečné nebo úplné otevření batohu. Často nechybí ani zvláštní oddělená kapsa na notebook nebo tablet. A samozřejmostí je i odolné provedení batohů Mystery Ranch, přičemž kvalita těchto civilních variant nijak nezaostává za taktickými batohy této značky. Kromě toho u nás od Mystery Ranch můžete sehnat také cestovní tašky nebo brašny přes rameno.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál