📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Maxpedition vznikla v roce 2003 v americkém Los Angeles v Kalifornii. Za pouhých 20 let své existence se stala jedním z předních výrobců vojenského MOLLE vybavení pro potřeby každodenního života. Společnost si zakládá na inovaci a mimořádné kvalitě všech svých produktů.

Společnost Maxpedition nabízí široké spektrum brašen přes rameno, které můžete využít jak na každodenní nošení, tak i na náročnější výlety a tréninky. Brašny jsou navržené tak, aby se Vám do nich vešlo co nejvíce potřebných věcí, zároveň ale zůstávají přehledné díky vnitřním organizérům prostoru. Jednou z hlavních výhod je právě velké množství kapes, přihrádek, úložných sítěk apod., které Vám užívání brašny výrazně usnadní. Ať už tak do brašen dáte cokoliv, můžete si být jisti, že nestrávíte dlouhé minuty lovením potřebného vybavení z vnitřku brašny. 

Další výhodou je pohodlné nošení. Brašny jsou navržené tak, aby Vám jejich nošení bylo co nejvíce příjemné a maximálně pohodlné. Jsou vyrobené z vysoce odolného materiálu, který je chrání před prodřením a dalším možným poškozením. Řada brašen má všité i speciální kapsy pro skryté nošení zbraně či životně důležitého vybavení. S brašnou společnosti Maxpedition tak nešlápnete vedle.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál