📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Časopis KURÁŽ - číslo 3

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 24 měsíců
Popis a parametryDotaz k produktu
Popis a parametry

Nejnovější 3. číslo zcela nového a nezávislého časopisu KURÁŽ pro hasiče, policisty, strážníky a záchranáře. Plný zajímavých a atraktivních informací, které jinde čtenář z IZS nenajde. V každém čísle zcela unikátní a pestré složení obsahu a informací. které byste měli znát, nejen aby se vám lépe pracovalo, ale především, lépe žilo.

Aktuálně ve třetím čísle naleznete rozhovor s MUDr. Barborou Zuchovou o AED v Brně, historii ručních granátů sepsanou bývalým policejním pyrotechnikem JUDr. Karlem Kubíkem,dále vývoj tísňové linky 158, nebo další pohled do historie s Honzou Holubem z Muzea Policie ČR: Jak se státi četníkem. Nenechte si ujít rozhovor s Petrem Reifem a jeho vyprávění, jak sloužil u L.A.P.D.. V seriálu Jak se žije zjistíte Jak se žije hasičům v Křivsoudově nebo Jak se starat o unavené nohy ve službě v rozhovoru s primářkou Lékařského podiatrického centra, paní MUDr. Marií Součkovou a mnoho dalšího.

O časopisu Kuráž

Časopis „Kuráž“ je v Česku velmi unikátním počinem – jde totiž o 1. nezávislý časopis pro hasiče, policisty, strážníky a záchranáře (a samozřejmě i všechny podobné další obory). Dá se použít i jako inspirace pro ty, co občas potřebují v práci kuráž a zajímá je tato tématika.

Časopis „Kuráž“ je vydáván společností Klub 112 a to od roku 2018 a jde o formu poděkování všem těmto lidem za jejich službu. Jeho pořízením tedy jednak podpoříte jednu neziskovou organizaci a za to se vám dostane kvalitního časopisu.

A v jaké formě je časopis „Kuráž“ dělen a formátován?

  • Má aktuálně standardně 44 stran ve formátu A4.
  • Jeho obálka je krásně laminovaná.
  • Obsahuje jen minimální počet reklamy, většina z jeho obsahu ovšem připadá na rozhovory, zajímavosti z praxe, reálné příběhy ze života a přijdou si na své i ctitelé soutěží.
  • Cena při pořízení skrze předplatné dělá 39,- Kč za číslo + poštovné, standardně se s ním ale u prodejců setkáte s cenou 59,- Kč.

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *

Kategorie produktu

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny