📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firma Snugpak je britská firma se sídlem v severní Anglii, která se zaměřuje na výrobu oblečení, spacáků, stanů a dalšího vybavení nezbytného pro camping. Za zmínku stojí především unikátní výrobní technika, při které výrobce kombinuje počítačem řízené šití s šitím ručním. 

Deky od společnosti Snugpak jsou mimořádně lehké, odolné a poskytují příjemné teplo. Tato pohodlná obdélníková deka je vyrobená z nepromokavého materiálu, který vás udrží v suchu i v případě nepříjemných dešťových přeháněk. Velkou výhodou je skvělá izolace, takže vám nashromážděné teplo nebude nikudy unikat. To samozřejmě platí i v případě silného větru, před kterým vás deka Snugpak taktéž ochrání.

Jak jsme již zmínili na začátku, velkou předností deky je její váha. Deka váží pouhých 700 g, což z ní dělá ideálního společníka na toulky přírodou. Výhodou je i přenosný obal, do kterého deku složíte během pár sekund a poté jí můžete připevnit na vaše vybavení, takže vám nebude zabírat žádné místo v batohu. Při výrobě byla použitá speciální technologie Travelsoft Insulation (ultralehká, vysoce kvalitní vlákna), která vám zajistí maximální možný výkon.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál