📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Americká značka FlexFit funguje na trhu již téměř 50 let. Za tu dobu se mnohé změnilo, ale kšiltovky FlexFit si udržují svoji kvalitu i oblíbenost i nadále. Kromě pokračující výroby osvědčených modelů neustává výrobce v inovacích.

Společnost FlexFit vznikla v roce 1974 a jejím cílem bylo přinést na trh kšiltovky, jež by byly pohodlné, dobře se nosily, byly stylové a současně plnily svůj původní účel, tedy chránily před sluncem. Společnost FlexFit funguje jako zastřešující značka výrobce Yupoong Headwear, který se chlubí nulovou kazivostí. A současně vyrábí i čepice pro privátní značky.

Pod značkou FlexFit totiž vznikají jak klasické sériové čepice, které si můžete koupit i u nás, tak i varianty na zakázku, které si například firmy mohou nechat přizpůsobit svému obrazu. Jako například podnikové nebo reklamní čepice.

Kšiltovky FlexFit jsou z tzv. stretch-fit materiálu, což znamená, že jsou roztahovací a je možné je přizpůsobit každé velikosti hlavy. To je jedna ze základních věcí, co společnost FlexFit odlišuje od konkurence. Její modely FlexFit 110, FlexFit 210 nebo FlexFit Delta definovaly a dodnes definují trh. A samozřejmě tu máme ještě klasiku v podobě modelu YP Classics, který je jednou z nejoblíbenějších kšiltovek všech dob.

Cílem firmy je udržovat i nadále stejně vysokou kvalitu svých produktů, prémiových čepic pro všechny příležitosti. Tyto kšiltovky jsou oblíbené u armád, nadšenců do outdooru, lovců, sportovců a zkrátka všech, kdo někdy chodí ven.

FlexFit má kanceláře v Kalifornii a New Yorku a sedm továren napříč Vietnamem a Bangladéší. Kromě toho, že se snaží o kvalitu svých čepic, má zájem i na slušných pracovních podmínkách svých zaměstnanců. Proto pro ně cíleně vytváří a udržuje bezpečné pracovní prostředí. Asijské továrny společnosti disponují různými certifikacemi a uznáními kvality.

Široké portfolio výrobků značky FlexFit dává znát, že společnost nezůstává stát na místě a „spát na vavřínech“, ale neustále pokračuje v inovacích a dívá se dopředu.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Materiál