📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firma Grower’s cup vstoupila na trh sice relativně nedávno, přesto si krátkou dobu svého působení získala spousty příznivců, díky skvělým výrobkům, které lidem umožňují udělat šálek oblíbené kávy prakticky kdekoli.

Příběh firmy Growers Cup se začal odvíjet jednoho odpoledne v roce 2002, kdy majitel této dánské firmy Ulrik Skovgaard Rasmussen zjistil, že den předtím vypotřeboval papírové filtry do svého kávovaru. Celá tato nemilá situace ho rozladila a pomyslel si: „Proč není možné dělat dobrou kávu bez kávovaru?“

Šálek od pěstitele pro každého

Po letech výzkumu, vývoje, testů tisíce prototypů a nových výrobních technologií si splnil své dávné přání. Každé ráno si připravuje chutnou kávu se sáčkem Coffeebrewe, což je varianta francouzské konvičky na jedno použití. K přípravě 3 šálků chutné kávy stačí udělat následující: otevřít sáček, dovnitř nalít 1⁄2 l horké vody a nechat 5–8 minut spařit… Nyní už se na cestách člověk nemusí spokojit s instantní kávou a každý den může začít s chutným šálkem kávy.

Pro sáčky Coffeebrewer vybírají zkušení baristé kvalitní kávy z celého světa. Pražení probíhá ve vlastní malé pražírně. Výrobce se pyšní tím, že každá z káv pochází vždy a pouze z jednoho pečlivě vybraného místa od konkrétního pěstitele. Proto také „Grower’s cup”, volně přeloženo „šálek od pěstitele”. Konkrétní místo včetně pěstitele je ostatně také uvedeno na sáčku. Cílem sáčku Coffeebrewer je spolu s kvalitní kávou nabídnout také mobilitu bez vazby na přístroje na přípravu překapávané kávy.

Prostý nápad, ale skvěle připravená káva, to je heslem firmy Grower´s Cup.

Jednoduchá příprava

Káva je ve své podstatě „nápoj všech lidí“. Připravují si ji a vychutnávají miliony lidí na celém světě a pro mnohé je zdrojem energie na celý den. To samé platí pro čaj. Většina z nás si své ráno nedokáže představit bez lahodného šálku kávy nebo čaje.

Dánská firma Grower’s cup přichází se zajímavým a neotřelým řešením. Grower’s Cup nabízí speciálně provedený sáček kávy nebo čaje, který umožní přípravu jednoduše a v podstatě kdekoliv. K výrobě kávy je tak zapotřebí pouze horká voda a šálek nebo nádoba, do kterých se připravená káva nalije a úspěšný den tak může začít.

K výrobě kávy tak již není třeba žádný další přístroj, vše se děje jen pomocí speciálního patentovaného balení této kávy. Za pár minut dokáže balení Grower´s cup připravit 300 nebo 400 ml opravdu lahodné kávy nebo čaje s jasným původem. Vychutnejte si šálek skutečně lahodné kávy nebo čaje kdykoli a kdekoli.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg