📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Grower’s Cup vznikla v Dánsku a její hlavní deviza spočívá v tom, že umožňuje komukoliv, aby si kdekoliv na cestách připravil lahodnou kávu nebo čaj. Přímo na sáčcích s kávou Grower’s Cup navíc dohledáte konkrétní pěstitele.

Potraviny na cestu od Grower’s Cup, to je hlavně káva, ale také čaj v praktických baleních, která jsou dokonale uzpůsobená pro přenášení v batohu, a to kamkoliv. Kávu nebo čaj si tak připravíte v jakýchkoliv podmínkách. U každé kávy navíc najdete vyznačeno, od jakého konkrétního pěstitele a z jaké země pochází. Díky tomu budete mít vždy jasno, co pijete. V jednom balení klasicky najdete dostatek kávy pro přípravu dvou šálků.

Jediné, co pro přípravu kávy nebo čaje Grower’s Cup potřebujete, je horká voda a přibližně pět minut času na louhování. Dánský výrobce se pak snaží o to, aby káva, kterou svým zákazníkům nabízí, byla pěstována a sbírána udržitelným způsobem a aby její pěstitelé pracovali v důstojných podmínkách. Ostatně i díky tomu se káva Grower’s Cup může pyšnit označením Fair Trade.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Potraviny na cestu Grower’s Cup®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg