📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

To, co ve Švédsku začalo, ve Švédsku také zůstalo. Zdejší společnost Hultafors® je předním zástupcem všech výrobců kvalitního nářadí a doplňků pro Vaši práci. Nevěříte?

Švédsko, země nekonečných plání, překrásných scenérií, slušných lidí, ale i kvalitních výrobců. Mezi ty patří například společnost jménem Hultafors®. Již před mnoha lety se majitelé rozhodli, že se vydají cestou svých předků, svého dědictví, a tak vznikl jeden ze švédských lídrů. V následujících řádcích si povíme, co vlastně Hultafors® nabízí, co je na nich tak významné a další užitečné informace. Nenechte se dále zdržovat a pojďme na věc.

Bylo nebylo

Pokud byste se procházeli po prostorách společnosti Hultafors® a náhodou se zeptali, kdy byla vlastně společnost založena, nejspíše dostanete vždy podobnou odpověď. Jeden ze zaměstnanců se usměje a se skládacím metrem v ruce Vám řekne – ,,V okamžiku, kdy bylo vynalezeno toto“ a zamává Vám metrem před nosem. Nepleťte si to se vtipem, ona je to vlastně pravda. Když se koncem 18. století začal Evropou šířit metrický systém, přinesl s sebou jak inovaci, tak často bohužel i zmatek. Dohady, akceptování a neakceptování nové míry, to vše se dělo nejen v běžné společnosti, ale i průmyslu. Proto se jeden švédský architekt rozhodl učinit těmto zbytečnostem přítrž. Přišel s efektivním řešením, které je dnes známo jako skládací metr. Stalo se tak roku 1883. Metr na sobě měl vyznačený jak nový metrický systém, tak i ten starý, díky čemuž už nemohlo docházet k omylům a dohadům.

Původní metr byl vytvořen z několika opracovaných dřívek, dnešní verzi připomínal jen vzdáleně. Nicméně po dlouhá léta vývoje se dostal až na dnešní úroveň, úroveň klasiky a ikonické nostalgie.

Bylo, je a bude

Tak tím byly položeny základy pro společnost Hultafors®. Od té doby se samozřejmě dostala od metrů i k mnoha dalším výrobkům, o kterých si povíme za chvilku. Sídlo společnosti je stále ve Švédsku. Jelikož měla Hultafors® dobré vedení, které vždy stálo za inovací, vznikla stejnojmenná skupina, která krom této značky vlastní i několik dalších. Společně se soustředí na výrobu jak pracovních nástrojů, tak i pracovního oblečení a dalších výrobků. Tím se už pomalu dostáváme k onomu slibovanému a očekávanému sortimentu.

Kupte si jistotu!

Kromě metrů byste v sortimentu Hultafors® narazili i na další zajímavé, kvalitní produkty, které by ve Vaší dílně neměly chybět. Můžeme si například zmínit kladiva, páčidla, vodováhy, pily, sekery a mnoho dalšího. Teď Vám asi proběhlo hlavou – to je toho, kladiva vyrábí kde kdo. Ona jsou ale kladiva a Kladiva. Se správnými materiály, ergonomickou rukojetí, dobře tvarovanou hlavou a vyvážeností se z práce snadno stává radost. A přesně to Vám Hultafors® nabízí. Samozřejmě to platí i u všech ostatních produktů, nejen u kladiv.

Už na nic nečekejte a skočte přímo do kategorie, kde na Vás čekají kvalitní nástroje, které Vám práci dokáží usnadnit už jen svou podstatou.

Pro zajímavost – ročně vyrobí společnost Hultafors® přes 13 000 000 metrů skládacích metrů. Už máte doma svůj?

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Celková délka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů
Materiál rukojeti
Materiál