📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Svůj první kus nářadí vyrobil tradiční švédský podnik Hultafors v roce 1883. Jednalo se tehdy o praktický skládací metr, který učinil zadost nejasnostem ohledně tehdy nového metrického systému. Dnes Hultafors® vyrábí i nože či sekyry.

Sekyry Hultafors patří k absolutní špičce ve svém oboru. Jsou oblíbené mezi milovníky bushcraftu a outdoorových aktivit, a to pro svou vysokou funkčnost a současně kvalitu zpracování. K dispozici jsou specializované outdoorové sekyry, které jsou lehké a skladné, ale také prémiové sekery lovecké či univerzální a štípací sekyry pro použití například na chalupě.

Hultafors u svých sekyr používá tradiční kombinaci dřeva a oceli, zatímco část konkurence se uchýlila k různým kompozitům. Díky ručnímu kování tradičním způsobem roste hustota oceli a tak i životnost materiálu. Ocel používaná pro výrobu pochází v drtivé většině ze Švédska. Na ocelovou hlavu sekery navíc bývá poskytována doživotní záruka. Kromě seker máme v nabídce i příslušenství pro ně, případně i nože s pevnou čepelí Hultafors.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Nářadí Hultafors®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál