📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polská firma Helikon-Tex je dobře známá i u nás, neboť svoje taktické a outdoorové oblečení a vybavení dodává nejen polské armádě, ale i naší. Její produkty si oblíbili i zálesáci z řad civilistů, a to díky dobrému poměru ceny a kvality.

Z nabídky oblečení od polské značky Helikon-Tex u nás naleznete také jarní kalhoty, které jsou ideální pro výlety do terénu v období, kdy se příroda pomalu probouzí po zimě. S jarními kalhotami značky Helikon-Tex se bez obav můžete vydat na turistiku a cestou se budete cítit pohodlně a zároveň budete stoprocentně dobře oblečeni. Do některých jarních kalhot značky Helikon-Tex můžete dokonce vložit chrániče kolen.

Jarní kalhoty Helikon-Tex jsou vybaveny kvalitními japonskými zipy YKK a také rozšířenými poutky na pásek. Některé modely byly dokonce navrženy ve spolupráci se survival instruktory. Výhodou je kromě jiného i zesílení v oblasti kolen nebo míst, na která dosedáte. Výhodou je také použití kvalitních materiálů, které dobře odvádějí pot od těla a současně zahřejí. Kromě jarních kalhot máme v nabídce produktů značky Helikon-Tex také blůzy, brašny a tašky nebo košile.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál