📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polský výrobce Helikon-Tex je dobře známý i u nás. Vždyť kromě jeho domovské armády od něj taktické vybavení odebírá i ta česká. Svoje produkty však Helikon-Tex nedodává jen armádě, ale také do civilního sektoru jako outdoorové zboží.

Podzimní kalhoty by už měly dobře zahřát, ale současně nemusejí být ještě tak zateplené jako ty zimní. Důležitý je materiál dobře odvádějící vlhkost, což znamená ideálně bavlnu kombinovanou s nějakým syntetickým materiálem, případně kombinaci více syntetických materiálů. Kromě toho, že kalhoty dobře vypadají, mají často i taktickou výbavu – různá poutka nebo kapsy pro skryté nošení zbraně, případně jsou nachystaná na služební opasek do šířky až pěti centimetrů.

Určitě potěší také použití kvalitních, značkových zipů YKK japonské provenience. Celkově tak podzimní kalhoty Helikon-Tex využijete buď jako taktické kalhoty, případně outdoorový model, pokud při svých výletech do přírody nechcete dělat kompromisy. Můžete si vybrat buď z kalhot konceptu UTP (Urban Tactical Pants), určeného spíše do města, nebo OTP (Outdoor Tactical Pants), což je koncept, který z UTP vychází. Od značky Helikon-Tex u nás máme ještě další oblečení, případně ještě pouzdra a kapsy nebo nářadí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál