📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Therm-a-Rest je etalonem mezi výrobci karimatek. Na trh od svého vzniku v roce 1971 přinesla spoustu inovativních funkcí a technologií, které usnadňují spaní nás zálesáků v přírodě. Uvedla třeba první samonafukovací karimatku.

Jarní karimatky Therm-a-Rest, to jsou především klasické modely řady Ridge-Rest s klasickým žebrováním a drážkami. Právě žebrování zvyšuje měkkost karimatky, která je tak mnohem pohodlnější, drážky pak zvyšují izolační vlastnosti, které jsou na jaře ještě stále potřeba dosti kvalitní. Výhodou jarních karimatek Therm-a-Rest je i to, že jsou lehké a skladné, a tak jsou ideální výbavou, kterou si můžete sbalit na vícedenní výlety.

Trochu vyšší cenu karimatek Therm-a-Rest RidgeRest vyvažuje fakt, že je na tyto karimatky poskytována doživotní záruka. Až tolik jim jejich výrobce věří. Karimatky značky Therm-a-Rest jsou vyrobeny z kvalitních materiálů (především polyethylenu), které vydrží. Délka karimatek je nastavena tak, aby uspokojila většinu populace. Některé karimatky Therm-a-Rest jsou navíc vybaveny patentovanou technologií Thermacapture, díky které se vyzářené lidské teplo odrazí zpět k tělu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Tloušťka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál