📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Švédská firma Light My Fire již čtvrtstoletí dělá přesně to, co slibuje její název – pomáhá lidem rozdělávat oheň. To však není její jediné zaměření. Kromě křesadel a podpalovačů v její nabídce nalezneme ještě třeba jídelní potřeby.

Jídelní potřeby Light My Fire jsou určeny především pro outdoorové využití. „Light“ v názvu firmy bychom pro tyto účely mohli považovat za svého druhu slovní hříčku – kromě „zapálit“ to totiž znamená „lehký“, a jednotlivé kousky z nabídky společnosti skutečně v batohu ani nepocítíte. Specialitou v segmentu jídelních potřeb jsou pro Light My Fire tzv. sporky, tedy nástroje, které v sobě kombinují lžíci a vidličku.

Sporky Light My Fire jsou vyrobeny buďto z plastu (respektive kukuřičného bioplastu), případně jsou nerezové, a v obou případech je navrhl švédský designér Joachim Nordwall. Součástí nabídky je i plastová lahev na pití, která je velice kompaktní a navíc plast, z něhož je vyrobena, nese označení BPA free a neobsahuje tedy škodlivý bisfenol A. Kromě jídelních potřeb u nás od Light My Fire seženete také například křesadla nebo podpalovače.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál