📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Od švédské značky Light My Fire u nás nekoupíte jen její proslulé podpalovače či křesadla, ale také třeba designové jídelní potřeby. Firma s více než 25letou tradicí začala legendárními podpalovači ze Střední Ameriky a funkčními křesadly.

Produkty společnosti Light My Fire ze Švédska vám nejenže pomohou zapálit oheň, ale navíc i sníst jídlo na něm připravené. A to aniž byste s sebou museli do terénu tahat nějakou extra neskladnou či těžkou výbavu. Jídelní příbory od Light My Fire jsou totiž ve stylu „vše v jednom“. Jedná se o tzv. sporky, které v sobě kombinují celý příbor – lžíci, vidličku a nůž. Ušetříte tak jak na prostoru, tak i na hmotnosti zavazadla.

Sporky Light My Fire nejsou jen funkční, jsou také designové. Stojí za nimi švédský návrhář Joachim Nordwall. K dispozici je buď bioplastová varianta z GMO free kukuřice nebo odolná kovová verze z nerezu. V nabídce produktů od značky Light My Fire však nemáme jen jídelní příbory, ale také třeba potřeby pro rozdělání ohně nebo lahve na pití.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál