📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firma Nalge Nunc International je známá především značkou Nalgene, která se od svých počátků v roce 1949 zabývala výrobou plastového vybavení pro laboratoře. Část tohoto vybavení však začala být stále oblíbenější u zaměstnanců, kteří mu našli nové využití – a to využití v outdooru.

Segment jídelních potřeb zahrnuje u značky Nalgene především její nejznámější kategorii výrobků – plastové polní lahve. Outdoorové nádoby na pití jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který je odolný a dost toho vydrží. Ostatně s výrobky z plastu má značka Nalgene dlouholeté zkušenosti, vždyť počátky jejich výroby zde sahají už do roku 1949.

Jenže plastové lahve tím jediným, co Nalgene vyrábí. V nabídce má totiž i nerezové nádobí, které je taktéž určené pro výlety za hranice všedních dnů. Kvalita je i zde samozřejmostí. A vrátíme-li se k plastovým produktům Nalgene, u těch je garantováno, že neobsahují škodlivý Bisfenol A. Nesou totiž označení BPA Free a díky tomu jsou zdravotně nezávadné. Navíc přirozeně získáte nepropustné víko, díky kterému máte jistotu, že se vám obsah lahve nevylije mezi ostatní věci v batohu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Jídelní potřeby Nalgene®

Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál