📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka TBS Outdoor byla založena roku 2012 ve Velké Británii s cílem vyrábět kvalitní a odolné produkty pro pobyt venku. Outdooroví nadšenci ocení její nože, jídelní potřeby a nádobí. Sortiment společnosti je vyráběn z materiálů z Evropy a USA.

Nádobí a ešusy od společnosti TBS Outdoor jsou praktickým řešením pro venkovní vaření. Ať už se chystáte do lesa či do kempu, produkty TBS Outdoor z této kategorie rozhodně využijete. Teplé jídlo, kávu či čaj oceníte nejen v podzimních plískanicích, ale vlastně kdykoliv. V nabídce TBS Outdoor najdete i sady ešusů a hrnků. Bez ohledu na model jsou ešusy a nádobí od této značky kvalitní, odolné a praktické.

Pro výrobu nádobí a ešusů využívá TBS Outdoor hlavně nerezovou ocel, která je odolnější (a víceméně i zdravější) než hliník, který se k těmto účelům používá běžně. Součástí některých řad je dokonce i kompaktní lihový vařič, který je ideálním řešením pro vaření a ohřev vody v přírodě. Kromě nádobí a ešusů nabízíme v našem sortimentu jídelní příbory nebo vařiče TBS Outdoor. 

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál