📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Kolimátor Nano Point Walther®

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametryDotaz k produktu
Popis a parametry

Walther Nano Point je lehké a moderní zařízení, které je vynikající alternativou ke klasickým mířidlům. Díky automatickému nastavení úrovně jasu a úpravě umístění bodu jej můžete snadno upravit podle svých preferencí.

Účinný pomocník

Kolimátor Nano Point představuje speciální elektronické příslušenství, které pracuje na principu kolimace laserového paprsku. Ten je generovaný přímo zařízením a poté zobrazen v hledáčku. Úspěšně nahrazuje klasická mechanická mířidla ve formě mušky a hledí. Ultrakompaktní Nano Point poskytuje maximální výkon s minimálními rozměry. Lze jej používat v manuálním, nebo automatickém režimu. Díky malým rozměrům je vhodný pro instalaci na bojových, loveckých i vzduchových zbraních. Při použití Walther Nano Point budete moci dynamicky mířit na různé terče během sportovních soutěží, nebo rekreační střelby. Jeho hmotnost nepřesahuje 40 gramů, což z něj činí jeden z nejlehčích modelů na trhu.

Automatická regulace 

Zaměřovač je vybaven automatizovaným systémem pro nastavení síly osvětlení zaměřovacího bodu v závislosti na okolních podmínkách. V manuálním režimu se červená tečka rozsvítí a zůstane stále na stejné intenzitě. V automatickém režimu se intenzita zaměřovacího bodu upravuje podle okolních světelných podmínek. Zařízení také nabízí možnost ručně nastavit úroveň jasu. Zaměřovací bod je navíc plně nastavitelný vertikálně i horizontálně

Montáž a napájení 

V kolimátoru použil výrobce tradiční napájení baterií 3V CR 2032, která je součástí sady. Umožňuje mnoho hodin provozu bez snížení ostrosti cílového bodu. Instalace zařízení je velmi intuitivní. Walther Nano Point používá uzavřený plášť vyrobený ze slitiny hliníku, který se připevňuje pomocí 2 imbusových šroubů a je kompatibilní s 22 mm montážními lištami Picantinny / Weaver.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • umožňuje dynamické míření
 • zpřesňuje a zrychluje střelbu
 • červený bod velikosti 3 MOA
 • nastavitelný vertikálně i horizontálně
 • napájení pomocí baterie CR2032
 • automatická i manuální regulace jasu
 • odolná hliníková konstrukce
 • jeden z nejlehčích na trhu
 • kompatibilní s lištami Picantinny / Weaver
 • včetně baterie a montážního příslušenství
 • snadná montáž
Důležité parametry
Hmotnost
55 g
Typ baterie
CR2032
Typ záměrného obrazce
Tečka
Délka
62 mm
Solární panel
Ne
Součástí dodávky
Kolimátor
Baterie
Krytka
Barva záměrného obrazce
Červená

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *
Související produkty

Kategorie produktu

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny