📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Stylové a inovativní doplňky, které jsou určeny pro muže – tak by se dala jednoduše shrnout nabídka společnosti Kore Essentials®. Konkrétně pak vyrábí tato firma opasky (klasické i ty na zbraň), sluneční brýle a doplňky.
Jak asi tušíte, produkty značky Kore Essentials® jsou určeny pro používání muži – tím se od řady společností odlišují. Zároveň se však snaží odlišit i používanými materiály. Tato značka využívá především titan, nerezovou ocel, slitinu zinku a kůži. Důraz je také kladen na detaily – od typu nitě až po hloubku zubů spony. Kore Essentials® se také zaměřuje na to, aby produkty představovaly vyšší standard, proto se snaží neustále překonávat očekávání svých zákazníků.
Za zmínku také stojí fakt, že společnost využívá tzv. Full Grain kůži. Ta představuje opravdovou kvalitu, je nejodolnější a nejsilnější ze všech kůží. Full Grain pochází ze samotné vrchní vrstvy kravské kůže. To je důvod toho, že na kůži mohou být občas viditelné přírodní stopy, škrábance či jizvy. Oproti tomu Top Grain kůže představuje druhou nejvyšší příčku.

Kapka historie

Historie společnosti sahá až do roku 2013. Právě tehdy vznikla myšlenka předefinovat pánské doplňky. Filosofie byla přitom jednoduchá – mělo jít o spojení inovací s vynikajícími materiály, což mělo mít za výsledek jedinečné produkty, které předčí očekávání. Jako první pak vznikly pánské opasky. Cílem bylo vytvořit mužský opasek, který měl skvěle fungovat (kdo se někdy nesetkal s tím, že si musel na opasku vytvořit nový otvor na zapnutí spony?), být vyrobený ze špičkových materiálů a také představovat stylový doplněk.
Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Materiál