📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Kore Essentials vyrábí především stylové doplňky pro muže. Kromě jiného se jedná třeba o opasky (včetně těch na zbraň) nebo sluneční brýle. Z materiálů můžeme zmínit titan, nerezovou ocel, slitinu zinku a kůži.

Firma Kore Essentials vznikla v roce 2013 a jejím cílem bylo dodávat na trh kvalitní a inovativní doplňky pro muže. Srdcem portfolia jsou opasky a spony na ně, které jsou inovativní a důraz je u nich kladený především na detaily, od typu nitě až po hloubku zubů spony. Opasky jsou k dispozici v různých variantách, od kožených přes nylonové až dokonce po uhlíkové vlákno. Speciální jsou i upevňovací mechanismy.

Kvalitní jsou také kovové opaskové spony, které máme k dispozici v různých variantách. V nabídce jich je opravdu spousta, stačí si jen vybrat. Jednotlivé spony mají stejnou funkčnost, a liší se tak pouze v designu. Jejich systém rozepínání je navíc patentovaný ve Spojených státech. Na opasek se spony připevňují pomocí upevňovacích zubů a 2 stavěcích šroubů. Určeny jsou pro opasky značky Kore šířky 1,5“ (3,8 cm).

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Materiál