📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Outdoorové produkty Salomon jsou na trhu už od roku 1947. V té době se zakladatelé značky rozhodli, že začnou dodávat kvalitní vybavení průkopníkům tehdy velmi mladých sportů a aktivit, například horolezectví nebo horské turistiky.

K základním prvkům výbavy do terénu patří boty. Ve společnosti Salomon to vědí, a proto svým zákazníkům nabízí kvalitní a odolnou obuv, kterou se nemusíte bát si obout ani v těch nejnáročnějších podmínkách. Kotníková obuv Salomon účinně chrání vaše chodidlo při pohybu ve městě stejně jako v průběhu horské túry. Jedná se o pohorky, při jejich výrobě byly použity jen ty nejlepší dostupné materiály.

K použitým technologiím patří ta s názvem Energy Cell, která má za úkol aktivní tlumení nárazů při chůzi. Díky tomu pro vás bude pohyb v terénu ještě pohodlnější než doposud. Zimní varianty obuvi Salomon nabízejí skvělou úroveň zateplení a přitom zůstávají až překvapivě lehké. Jejich materiál obklopí vaši nohu tak, že vám v nich bude skutečně jako v bavlnce. Použití odolných materiálů je samozřejmostí, a u vybraných variant můžete čekat i taktické úpravy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Materiál