📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Salomon byla založena roku 1947 a má tak již přibližně 75 let zkušeností s vývojem a produkcí doplňků a vybavení pro outdoor. Značka Salomon se vyvíjela společně s aktivitami, které svou výbavou podporuje, jako je horolezectví.

Od značky Salomon prodáváme především obuv. A to obuv kotníkovou, pracovní či taktickou a vojenskou, případně jejich kombinace. Právě taktická a vojenská obuv má v našem portfoliu největší zastoupení, ostatně je to logické, jsme army shop. Vojenské boty Salomon můžete využít i jako civilista, a to i v tom nejnáročnějším terénu. Jedná se o pohorky, které patří ke špičce na trhu z hlediska kvality i využitých materiálů.

K dispozici jsou různé specifické technologie, jako je třeba řešení s názvem Energy Cell, jehož účelem je aktivní tlumení nárazů. Obuv Salomon se pravidelně osvědčuje i v komplikovaných podmínkách a přestože jsou skvěle zateplené – alespoň co se týče zimních variant – jsou odlehčené a pohodlné. Řekli bychom, že to je naprosto parádní kombinace do hor. Samozřejmostí je použití odolných materiálů, ale u některých modelů můžeme čekat i speciální taktické úpravy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál