📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Salomon vyvíjí a vyrábí doplňky pro outdoorové nadšence už od roku 1947. Tehdy byly sporty jako horolezectví a horská turistika ještě v plenkách a značka Salomon tak měla šanci se postupně vyvíjet s tím, jak se vyvíjely tyto aktivity.

Od značky Salomon u nás koupíte hlavně boty. Obuv Salomon u nás rozdělujeme na kotníkovou, pracovní či taktickou a vojenskou, ale nic vám nebrání využívat jednotlivé modely univerzálně. Pohorky a trekové boty Salomon patří k tomu nejlepšímu, co na trhu můžete nalézt, a to ať už hovoříme o použitých materiálech nebo o kvalitě.

Boty jsou vybaveny například aktivní technologií Energy Cell, jež zajišťuje aktivní tlumení nárazů. Obuv Salomon se tak může osvědčit i v těch nejnáročnějších terénech. Ač jsou boty Salomon dobře zateplené, jsou až překvapivě lehké a současně pohodlné, což je pro horskou obuv ideální kombinace. V závislosti na konkrétním modelu můžou zákazníci čekat taktické úpravy, nicméně odolné materiály jsou v tomto případě samozřejmostí u všech kousků, které od Salomonu nabízíme.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál