📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Rakouská značka Clawgear je výrobcem a dodavatelem širokého sortimentu taktického oblečení a vybavení nejen pro armády. Produkty značky se řadí mezi prémiovou military výbavu a ocení je nejen příslušníci ozbrojených složek, ale i laičtí zálesáci.

Letní funkční blůzy od značky Clawgear jsou ideálním vybavením pro chladnější večery jinak teplých dní. Oblečte si je na tričko a nebude vám vadit ani studenější větřík, který na horách i v létě čas od času zavane. Jenže ačkoliv tyto blůzy využijete v outdoorové oblasti, primárně jsou zaměřeny na příslušníky armád nebo policejních jednotek. Nabízejí totiž spoustu funkcí, které cílí právě na tyto uživatele.

Některé funkční blůzy Clawgear disponují řešením Clawgear ATS, což je zkratka pro Advanced Textile Solution (pokročilé textilní řešení). Tato odlehčená tkanina má perfektní mechanické vlastnosti, vysokou elasticitu, a tedy i vysokou úroveň pohodlí. Blůzy Clawgear díky ní tolik nedrží vlhkost a rychle schnou. Výrobce samozřejmě myslel i na účinnou ventilaci, kamuflážní vzory nebo ergonomický design pro vyšší pohodlí nositele. Kromě funkčních blůz si u nás z dílny značky Clawgear můžete koupit také široký sortiment dalšího oblečení, nášivky a znaky nebo taktické a bojové opasky.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka