📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Rakouská značka Clawgear už delší čas vyrábí prémiové taktické a vojenské vybavení a oblečení, a to i pro civilisty. Značka, která patří pod křídla společnosti TMH Trading GmbH, nedělá při návrzích a výrobě svých produktů žádné kompromisy.

V kategorii zbraní a obrany nabízíme zákazníkům z dílny Clawgear také předpažbí pro různé typy zbraní, hlavně pro AK47 nebo AR15. Předpažbí usnadňují manipulaci se zbraní a chlubí se lehkou a současně odolnou konstrukcí z hliníku vysoké pevnosti s povrchovou úpravou Mil-Spec typ III s tvrdým eloxováním. Už tyto vlastnosti předpažbí předurčují k tomu, aby byly tím nejlepším pro vaši zbraň.

Předpažbí Clawgear jsou dodávaná včetně montážního příslušenství a plusem je u nich určitě také snadná instalace. Navíc tato předpažbí umožňují rozšíření zbraně o moderní taktické doplňky typu M-LOK či Keymod, ať už jde o lišty, vertikální rukojeti, AFG a podobně. Někdy obsahují také bod pro uchycení QD závěsu. Od společnosti Clawgear u nás nabízíme také cvičné střelivo, popruhy na zbraně či třeba nášivky a znaky.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena